Star Wars Battlefront’un yeni oyun modu: Drop Zone

Bu aynı King of the Hill gibi bir mod. Hemen inelim detaylara. Endor, Hoth, Sullust ya da Tatooine gibi gezegenlerde oynayabileceğiniz 8v8 PVP savaş. Empire ve Rebel takımları drop pod alanlarını ele geçirip tutmak için savaşacaklar. Eğer tüm 5 alanı da alırsanız takımınız kazanıyor. Ya da 10 dakikalık oyun modu içinde en fazla puana sahip olan takım kazanıyor.

Baş level tasarımcısı Dennis Brännvall bu konuda baya heyecanlı olsa gerek ki uzuncana bir konuşması var;

Bu oyun modu, Star Wars: Battlefront’taki diğer tüm oyun modları gibi ince ayrıntılarla yapıldı. Hızlı action-packed düşüncesini seviyoruz çünkü bu oyun modlarında ne yapacağınızı ve ya nereye gideceğinizi koşarken düşünmeniz gerkeiyor. Camperlık gerçekten bir işe yaramıyor. Drop Zone’u Endor’da, Swamp Crash Site’ta oynamak benim favorim. Harita bir kaç güzel dar geçide sahip ancak genel olarak gerçekten akışkan(her yere gidebildiğimiz) ve heyecan verici çünkü düşmanlar her yerden saldırabiliyor.

EA ekran görüntüsü paylaşmak yerine aşağıda verdiğimiz resmi paylaştı. SW: Battlefront, 20 Kasım’da PC, PS4 ve Xbox One’a çıkacak.

309950-144178543068

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr