Dark Souls III’e fast travel ve hidden walls geri dönüyor!

Dark Souls III’de nelerin değişip ve ya nelerin aynı kalacağı şöyle böyle belli oldu. Şimdi aynı kalacaklar arasında fast travel olacak ve oyunun en başından beri fast traveli kullanabileceğiz. Bununla birlikte oyuncular karakterlerini respec (yeniden özellik dağıtımı) yapabilecekler ancak bunu yapmak için Soul Vessel itemi gerekip gerekmediği konusunda bir fikrimiz henüz yok. New Game+, Dark Souls II’deki gibi olacak ve düşmanların yerleştirilme yerleri değişmiş olacak. Bu arada artık Bonfire Ascetics olmayacak!

En büyük değişikliklerden biri ise artık büyü kullanım sayısına göre limitlenmeyecek ve onun yerine MP (Mana Points) olacak. Efenim bakınız Demon Souls’tan Miyazakinin dediği gibi “Daha fazla seçenek! Daha fazla Özgürlük!”. Bu aynı zamanda item ve büyü kullanımlarının farklı olmasını sağlayacak ki bu iyi bir şey. En güzeli ise artık görünmez duvarların yıkılabilir oluyor olması. Her duvarın dibine gidip Search butonuna basmaya son!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr