Bir gezi mekanı olarak World of Warcraft diyarları!

“Nasıl yani?” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet aynen öyle, Dcmjs adlı grafik sanatçısının kendi imgur sayfasında yayınladığı WoW seyahat kartları büyük ilgi görüyor.

Zaman geçtikçe belki adanmış oyuncuların gözünde o farklılığını veya güzelliğini kaybetmiş olabilir, ancak bu satırların yazarı gibi oyunun ilk bir senenin ardından oyundan kopan biriyseniz, hala oyunun geçtiği mekanların güzelliği, birbirinden net çizgilerle ayrılan diyarların sanat yönetimi aklınızda kalmıştır muhtemelen.

Dcmjs adlı grafik sanatçısı da oyuna ait diyarlar için bazı seyahat kartları tasarlamış. Kendi adıma detaylardaki isabet ve ‘evet ya, neden olmasın ki?’ duygusuna yenik düşüp, klavyeyi de bırakıp ayakta alkışladım. Aşağıda bir iki örnek göreceğiniz kartların diğerlerini görmek için;

WoW Starting Zones as Travel Ads (A.T.L.A.S.)

0BYOQjC

73soIPJ

Zpu32I6

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr