WarRock, oyuncuları kırsala taşıyor!

Nexon Europe popüler FPS taktik oyunu WarRock’ta bu hafta yoğun bir içerik güncellemesi yapılacağını duyurdu. Güncelleme yeni mod, yeni harita, etkinlikler ve ödülleri de içine alıyor.

17 Haziran’da tanklara odaklı bir mod devreye giriyor. Bu modda sekizer kişiden oluşan iki ekip, kullandıkları araç üstünlüğünü birbirlerine kanıtlamak üzere kıyasıya bir mücadeleye girecekler. Her oyuncu dört farklı tank içinden seçtiği aracın tüm kontrolünü elinde bulunduracak ve özel olarak oluşturulmuş geniş ölçekli haritada ortalığı kasıp kavuracak.

Nexon Europe temsilcisi Rob Noble, “Tank savaşları benim kişisel favorim. Dolayısıyla WarRock ekibinin tümüyle tanklara dayalı bir mücadele modu yaratmaları bana müthiş bir heyecan veriyor. On altı tankın cehenneme çevireceği bir muharebe alanı WarRock formülünü en az iki kat daha güçlendirip, heyecanı zirveye taşıyor.”

Kırsal, WarRock’ın en son harita eklentisi. Bundan öncesinde ise, Time Attack haritası, Hidden Cave ve Deathmatck-Centic, Hanok Village gibi ücretsiz shooter haritaları oyuna eklenmişti.

Yaz ayları içinde WarRock N.R.V Etkinliğine ev sahipliği yapacak. Etkinlikte yeni, geri dönen ve VIP oyuncular çok oyunculu aksiyona katılımları için çeşitli ödüller kazanacaklar. Ödüller arasında ender sahip olunan silahlar, fazladan cephane, silahlara yeni yüklemeler ve çok daha fazlası yer alıyor.

Güncellemelerin içerisinde Türkiye’ye özgü silahlar da var

WarRock’ın güncellemeleri Türk oyuncuları sevindirecek detaylarla birlikte geliyor. Türkiye için özel olarak üretilen birbirinden farklı silahlar da bu güncelleme ile birlikte Türk oyuncuların beğenisine sunuluyor. Mücadele heyecanının çok daha fazla hissedilmesine olanak sağlayacak bu silahların oyuncular tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Nexon Europe ayrıca WarRock’ın Şili, Venezuela ve Ekvator gibi Güney Amerika ülkelerine de genişletildiğini duyurdu. Yeni oyuncular için İspanyolca bir forum da düzenleniyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr