Borderlands’in filmi geliyor!

Biliyoruz çoğu kişi inanamıyor bu habere ancak bu doğru ve resmi. Borderlands’in filmi üzerinde resmen çalışılmaya başlandı. Gearbox’ın yarattığı shooter oyununun filmini üstlenen şirket ise Hunger Games’i çeken Lionsgate firmasının ta kendisi ve yanların da yapımcı Avi ve Ari Avad’da bulunuyor. İkili yapımcı daha önce Iron Man, Spider-Man, X-Men, Ghost Rider ve Blades serisinde çalıştılar.

Borderlands muhteşem bir oyun ve sizi kendine bağlayan bir oyun, resmen bir mega-franchise haline gelmiş oyunun filmini çekerken biz de en iyisini sunmaya çalışacağız

diyerek kendilerine olan güveni sergileyen, Lionsgate Motion Picture Grubu sahipleri Rob Friedman ve Patrick Wachsberger konuştu. Henüz rollerde kimin olacağı ya da kimin yönettiği bilinmiyor.

O değilde sizce Handsome Jack’i kim oynamalı?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

AMD’nin RX Vega ekran kartları satışa sunuldu! https://t.co/fKgY3iFa7c https://t.co/vWllrd3lI4
Yeni BattleTech'in yapımcısı işleri aceleye getirmeme kararı aldı... https://t.co/ZmfrgTChax https://t.co/BC8rKL4Sk7

Flickr