This War of Mine PS4 ve Xbox One’a geliyor!

Geçen yıl sadece PC’ye çıkmış olan This War Of Mine’ın çok az bir değişik versiyonu olan This War Of Mine: The Little Ones, önümüzdeki yıl 29 Ocakta PS4 ve Xbox One’a geliyor. 11 bit Studios tarafından geliştirilen oyun PC sektörün de bir patlama yapmıştı ve şimdi stüdyo oyunu PS4 ve Xbox One’a taşıyor.

Oyunun kendisi peki nedir ve ben daha önce hiç duymadım diyorsanız çok kısa anlatalım. 2014 yapımı, savaşta hayatta kalma oyunudur, daha öncede belirttiğimiz gibi 11 bit Studios tarafından geliştirilen oyun, 1992-96 arasındaki Bosna Savaşı sırasında gerçekleşen Saraybosna Kuşatması’ndan esinlenmiştir. Lakin savaşmıyoruz, yukarıda söylediğimiz gibi hayatta kalıyoruz ve oyun daha çok savaşın sivil yönlerine odaklanmıştır. Bir grup sivili kontrol ederek savaş sırasında hayatta kalmaya çalışıyoruz ve kaynaklarımız inanılmaz derecede kısıtlı. Buna ek olarak her zaman hırsızlar tarafından soyulma tehlikesi ile karşı karşıyayız.

Buyurun yeni oyunumuzun fragmanı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr