Bus Simulator 18’in çıkış fragmanı geldi!

Simülasyon tutkunlarının uzun zamandır merakla beklediği Bus Simulator 18, 20 Haziran’da oyuncularla buluşuyor. Yani, direksiyonlarınızı hazırlayın!

Oyunda Mercedes-Benz, MAN, IVECO and Setra gibi birçok firmanın araçlarını kullanabileceğiz. Unreal®Engine 4 üzerinde geliştirilen Bus Simulator 18’de birçok yeni özellik mevcut. Yeni şehirler, yeni kasabalar, yeni araçların yanı sıra dört kişiyle eş zamanlı oynanış sunuyor.

Oyun için bir de oynanış fragmanı yayınlandı ve gerçekten çok hoş duruyor. Duraklardan yolcuları alıp yola koyulmayı kim sevmez ki?

Çoğu oyuncu için serinin eski oyunlarından farklı şeyler sunmasa da oyun çoktan kendi kemik kitlesini yaratmış durumda. Araç sürüş simülasyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

Bus Simulator 18, 20 Haziran’da PC için çıkışını yapacak.

Yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Merakla beklenen ve 21 Aralık tarihinde vizyona girecek olan Bumblebee filminin özel ön gösterimine gidiyoruz. 😊 B… https://t.co/QNyQFsmcgD
PUBG'nin muhteşem basın kitini görünce ilk tepkimiz: NEDEN POSTERLER ARKALI ÖNLÜ? 🤣 #pubg https://t.co/sTEAatsJ4H

Flickr