Büyük atlama: PsOne’dan Steam’e

PS1’in unutulmaz oyunlarından Sol Divide, büyük bir atlama yapıp Steam’de yayınlandı.

PS1’in meşhur oyunu Sol Divide, seneler sonra Steam’de yayınlandı. İlk izlenimler çok iyi olmasına rağmen oyun halen daha PS1’de olduğu gibi, kısaca bir remastered olayında bahsetmek mümkün değil.

Çoğu kişi gibi biz de sormadan edemiyoruz, bu oyun nereden aklınıza geldi yahu? Yayımcı Console Classics’e göre “Eskiden vazgeçilmez olan oyunları, tüm zamanların en iyilerini tekrar size, sizin evinize hatta oturma odanıza kadar getireceğiz.” diyerek yola çıkmışlar gibi gözüküyor.

Şimdiye kadar iyi tepkiler alan Sol Divide Steam versiyonu, umarım yeni nesillere bize olduğu gibi bir yol gösterici olur. Steam’de 7,50 lira olarak satılan oyunun satış rakamları nasıl gelişecek hep beraber göreceğiz. Buyurun bu da Steam sayfası.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr