Rainbow Six Siege GIGN oynanış videosu

Rainbow Six: Siege yolda, geliyor. Üstelik Rus SPETSNAZ, Birleşik Krallık’tan SAS, Alman GSG-9, Amerikan FBI ve Fransız GIGN gibi dünyanın en ünlü özel birlikleri oyunda, oynanabilir halde olacak.

Elimizdeki bu video hem sinematik olarak bakılabilecek bir tanıtım videosu, hemde oynanışa dair bilgiler ve görüntüler içeren bir oynanış videosu olarak dikkatimizi çekiyor. GIGN ekibini ele alan videoda 4 kişilik ekip – Montagne, Twitch, Rook ve Doc – kendi özelliklerine göre oyun içerisindeki rollerini gösteriyor. Durdurulamaz bir görüntü sergiliyorlar.

Eylül ayında kapalı betaya başlaması planlanan oyun, 13 Ekim 2015’te çıkacak.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Batıkan 2 years ago | Cevapla
    Bizim özel kuvvetlerimizi yine koymamışlar ne kadar şaşırtıcı :/
  2. yiğit 2 years ago | Cevapla
    Bizim borda berelilerimizi niye koymamışlar elin gevuru :D

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr