Büyük kediler de mobil oyunlara bayılıyor!

Neredeyse 2 sene önce satışa sunulmuş bir mobil uygulama ve aldığı puanlar da bunun kanıtı.

Little Hiccup tarafından 2013 Eylül ayında iOS’a sunulan Game for Cats bugüne kadar en üst seviyede puanlar almayı başardı kullanıcılardan, üstelik bedava olduğunu da hatırlatmak gerek, tek ihtiyacınız bir iPad.

30mb boyutundaki Game for Cats basitçe kedinizi çıldırtmak için tasarlanmış bir oyun. Ekranda bir gözüküp bir kaybolan fareler, laser ışıklarına benzer ışıklar, yavaşça hareket edip dokunma hissi algıladığında hızlanan toplar gibi oldukça keyifli oyunların (tabii kediniz için.) bir toplamasından oluşuyor ve oyun içindeki tüm içeriği satın bile alsanız 2 dolardan fazla para çıkmıyor cebinizden.

Gözüken o ki Game for Cats’e bayılanlar sadece evcil dostlarımız değil, aşağıdaki videoda izleyebileceğiniz gibi büyük kediler de mobil oyunlara bayılıyor!
Oyunu indirmek için; https://itunes.apple.com/us/app/game-for-cats/id406740405?mt=8

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr