Chatroulette’i hepiniz duymuşsunuzdur, duymadık öyle bir şey derseniz de inanmamızı beklemeyin.

Kameranızı kurup, çayınızı alıp sizin gibi kamerasını kurup çayını yanına alan rastgele insanlarla sohbet edebildiğiniz bu program tüm dünya gibi ülkemizde de oldukça popüler. Bu günlerde yolu düşenlerin şaşırma ihtimali ise oldukça yüksek, anlatalım.

Bir kaçış oyunları firması olan Red House Mysteries’in kurduğu düzenek, eğer denk gelirseniz karşı tarafın kellesi değil, elde levyeli, FPS kameralı bir görüntüsü ile karşılıyor sizi. Eğer “bu ne ya” deyip geçmeseniz karşınızdaki size ne isterseniz yapabileceğini söylüyor ve siz de komutlarınızla gerçek hayatta bir FPS deneyimini yönetmiş oluyorsunuz.

Buyrun buradan yakın;

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr