Destiny: The Taken King’in Raid’i fazla gecikmeyecek!

Bungie geçtiğimiz günlerde Raid’in oyunun çıkışına yetişmeyeceği yönündeki haberleri yalanlamıştı, buna rağmen raid çıkıştan üç gün sonra gelecek ama bunun makul bir sebebi var.

15 Eylül tarihinde piyasada olacak Destiny: The Taken King çıktığında gerçekten de Raid aktif olmayacak ve 18 Eylül tarihinden itibaren ulaşılabilir olacak, bunun sebebi ise gayet makul. King’s Fall isimli raid’i oynayabilmek için öncelikle The Taken King eklentisine sahip olmanız ve ardından da oyunun ana hikayesini ve The Taken King’i bitirmiş olmanız gerekiyor. Raid bundan sonra aktif olacak ve bu üç günlük süre de oyunculara ana hikayeyi tamamlayabilmeleri için yeterli bir zaman sağlayacak gibi gözüküyor.

King’s Fall, Dreadnought tipi bir savaş gemisinin içinde geçiyor ve insanların raid’e ulaşabilmek için ana hikayeyi speedrun yapmalarını veya öylece geçiştirmelerini engellemek adına koyulan üç günlük süre gayet mantıklı. Üstelik ana oyundaki Vault of Glass raid’inin tam bir hafta gecikmeli olarak geldiğini de hatırlatalım.

8 Eylül tarihinde, yani oyunun çıkışından tam bir hafta önce ise Destiny’ye önemli bir yama geliyor ve bu yama ile birlikte Peter Dinklage’in sesi Nolan North ile değiştirilecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

"Londra'nın kasvetli havası yetmediyse üzerine bir de İspanyol gribi ve vampirleri ekleyelim!" Vampyr incelemesi;… https://t.co/xLhQIb8lx4
LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB

Flickr