Deus Ex: Mankind Divided, E3’te tanıtılıyor!

Nisan ayındaki trailer’dan sonra beklentimizi yükseltmiştik açıkçası, neticede oyunun 16 Haziran’daki gösterimde tanıtılacağı DeusEx’in resmi twitter hesabından açıklandı.

Bilindiği gibi bu Square Enix’in üç seneden beri E3’te yapacağı ilk konferans, DeusEx:Mankind Divided’ın hem trailer’ı hem de görselleriyle yarattığı beklentiyi de düşünürsek, 16 Haziran’daki konferansta yayınlanacak olacak oyun içi videonun fuarın en büyük olaylarından biri olacağını peşinen söylemek mümkün.

Bunun dışında ise, açıkçası her hangi bir bilgi veya yeni açıklama yok oyunun içeriği ile ilgili. Fırat’ın da katılacağı Square Enix basın konferansının ardından gelecek haberleri sizinle kısa sürede paylaşmış olacağız.

CG1L2uwUcAA3A_l

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr