Heroes of the Storm’a yeni harita

Heroes of the Storm’un piyasaya çıkmasının üzerinden henüz bir hafta bile geçmedi. Blizzard’ın sürekli olarak oyunu yeni içerikler ile güncelleyeceği de zaten beta aşamasında belli olmuştu. Ancak Blizzard oldukça erken bir vakitte yepyeni bir haritayı oyuncularla paylaştı.

Eternal Conflict isimli bu yepyeni harita Diablo III temasını yansıtacak. Bu yeni harita hakkında yazılı bir basın açıklaması yapmayan Blizzard, bunun yerine yayınladığı videolar ile bu haritayı tanıtmayı uygun buldu. Ancak bu videolarda da ancak haritanın tasarımına ilişkin izlenimler edinebiliyoruz. Henüz oynanışa dair bir açıklama gelmemesi de dikkat çekici.

Son olarak ise yeni bir heronun daha videosu Blizzard tarafından yayınlandı. Yeni heromuz The Butcher’ı Diablo fanları ilk Diablo evreninden hatırlayacaklardır.


Eternal Conflict – Flyover videosu


The Butcher’ın yeteneklerine kısa bir bakış

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr