Metro Conflict açık betaya giriyor!

OGPlanet tarafından ücretsiz olarak yayınlanacak olan FPS oyunu Metro Conflict, 22 Haziran’da açık betaya geçiyor. Bir hafta boyunca Açık betada kalacak olan yapım bu sure zarfında stres testleri yapacak ve bunu 29 Haziran’da oyunun live konuma geçmesi izleyecek.

Açık beta boyunca oyunda bir takım küçük oyun içi etkinlikler olacağı duyuruldu. Bundan daha önemli olan nokta ise OGPlanet, açık betanın tam sürüm versiyon ile aynı içerikte olacağını açıkladı. Son olarak ise betaya katılanların özel bir kostüm elde edeceklerini de belirtelim.

1760112

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr