Wakfu mobil cihazlara geliyor!

Anime temasıyla dikkat çeken ve kendine has bir oyuncu kitlesi yaratan Wakfu, küçük bir isim değişikliği ile Wakfu Raiders olarak iOS ve Android’e geliyor. Oyuncular Wakfu Raiders’da güçlü birer savaşçı olmak için çabalayacak.

Oynanış özelliklerine dair açıklamaların da olduğu Wakfu Raiders’da kombo sistemine dönük bir savaş mekanizması bulunacak. Oyuncular en iyi komboyu kullanarak düşmanlarına olabildiğince hasar vermeye çalışacaklar. 30’dan fazla karakteri kullanıp geliştirebileceğimiz oyunda oyuncular, güçlü boss’larla karşılaşacak ve rekabetçi turnuvalar ile PvP savaşlarına dahil olabilecekler.


Wakfu oynanış

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr