Diablo III oyuncusu bir dakikada 70. seviyeye çıktı!

Diablo III oyuncusu Dat Modz bir Diablo III rekorunu kırdı. Oyuncu, oyunun en yüksek seviyeye en hızlı ulaşma rekorunu kırdı.

Diablo III oyuncusu Dat Modz çeşitli eşyalar kullanarak kazandığı tecrübe puanının kat kat armasını sağladı ve tam 65 saniyede 70. seviyeye geldi. Oyuncu fazladan tecrübe puanı veren etkinliğine katılarak bu kadar hızlı seviye atladı. Ayrıca oyuncu fazladan tecrübe puanı kazanmaya yarayan Hellfire Ring, Gem of Ease ve Leoric’s Signet isimli eşyaları da kullanıyordu. Bu sayede arkadaşlarıyla kurduğu takımda arkadaşları düşmanlarla savaşıp tecrübe puanı kazanırken Dat Modz büyük bir tecrübe puanı kazandı ve tam 65 saniyede son seviyeye ulaştı.

Öte yandan Daz Modz’un rekoru kırarken çektiği videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA
Logitech’ten oyunsever öğrencilere “Yaza Merhaba” sürprizi https://t.co/6xCi7IxDQG https://t.co/OWh0iqizkL

Flickr