Divinity: Original Sin 2 Kickstarter kampanyasında son günler!

Divinity: Original Sin 2 için Kickstarter kampanyası ilk başladığı zamanı daha dün gibi hatırlıyoruz. Hedefleri sadece 500.000 dolardı ve şimdi ise 1.83 milyon dolar ile Larian stüdyosu emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. 2 milyon dolara ulaşınca Game Master modu ekleyeceklerini gösteren bir de hedef göstergesi var.

h2-noscale

Daha kampanyanın başlamasından 12 saat sonra hedefini bulduğundan dolayı, 2 milyon dolara ulaşması pekte zor olmasa gerek. Kampanyanın bitmesine ise 2 günden daha az bir zaman kaldı. Bakalım bakalım. 2 milyon dolara ulaşamasalar bile şimdiden genişletilmiş hedeflerden birçoğuna ulaşıldı ve geriye Game Master modu ve Shapeshifting kaldı.

Ayrıca Larian stüdyoları Divinity’nin senaryosuna katkı sağlaması için Chris Avellone ile anlaştılar. Süpriz süpriz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr