Don’t Starve IPad’lere Geliyor

Don’t Starve’ın mobil versiyonu olan “Don’t Starve Pocket Edition” bu perşembe İPad’lere geliyor. İpad 3 ve İpad mini 2’lere çıkacak olan oyun 3.99/4.99 dolar fiyatları ile satışa sunulacakmış.

Don’t Starve’ın geniş bir hayran kitlesi olduğunu biliyoruz. Üstelik mobil versiyonu da çok tutuldu. Oyuncular da zaten bu tarz oyunları mobil de oynamaktan, otobüste, vapurda, okulda, işte oynamaktan daha çok keyif alıyor. E şimdi tabi ki ios için geliştirilen oyunun bir yandan da ipad’lere çıkmaması olmazdı. Artık ipad’i olanlar için güzel bir oyun daha geliyor olması hoş. Tabletlerimizde sıkılmayalım diye geliştiriciler ellerinden geleni yapıyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr