Hearthstone’a bir süre daha yeni “Hero” yok

Blizzard, geçtiğimiz günlerde Hearthstone: Heroes of Warcraft için gelecek olan bir sonraki genişlemenin 22 Temmuz’da olacağını bir fermanla duyurmuştu.

Oyunun fanları da, Death Knight ve Monk sınıflarının oyuna dahil olmasını bekliyorlardı. Ancak onlara kötü haber twitter üzerinden geldi. Hearthstone’un baş tasarımcısı Ben Brode’un attığı twit aşağıdaki gibi. Yani kısacası, bir süre daha yeni “hero” katılmayacak Hearthstone alemine. Elbette bu durum bir çok oyuncuyu da üzüyor ama eminiz ki Blizzard bu genişleme ile olmasa bile bir sonraki ile gönülleri feth etmesini bilecektir.

 

Bu da geçen gün ulaşan, Blizzard’ın genişleme paketi fermanı:MKalh7sFqzgt.878x0.Z-Z96KYq

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr