Fallout 4 eski nesli pas geçiyor!

Aslında beklenen bir gelişmeydi, ancak Bethesda tarafından gelen son havadislerin ardından netleşmiş oldu; Fallout 4 PS3 ve Xbox 360’a çıkmayacak.

Oyunun 3 dakikalık trailer’ı üzerinden hikayeler türetiledursun, oyunun grafik yapısı pek çok kişiyi tatmin etmedi ve henüz firmadan resmi bir açıklama gelmemiş olmasına rağmen oyunun Fallout 3 ve Fallout: New Vegas’ta kullanılan Gamebryo Engine’in geliştirilmiş, lakin hala yeterince demode bir türevini kullanması oldukça yüksek bir ihtimal. Bu eski konsol oyuncularının da ‘acaba?’ diyerek umutlanmasına yol açtıysa da bu temenni maalesef gerçeğe dönüşmeyecek ve Fallout 4’ün tadını almak için yeni nesil bir konsol veya PC sahibi olmanız gerektiği artık kesinleşti.

Bu arada eski Fallout oyunlarını %50’ye varan indirimler ile almak için Steam’i bu akşam 20.00’ye kadar ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr