FIFA 16’dan Spor Toto Süper Lig’in dev transferleri videosu!

FIFA 16 kimine göre beklendiği gibi geldi, kimine göre ise bir süredir devam eden düşüşünü bu versiyonda da durduramadı, peki bu oyunun başında geçirdiğimiz saatlere engel oldu mu, hayır.

EA Sports’dan gelen son video Spor Toto Süper Liginin dev transferleri Robin Van Persie, Mario Gomez, Lukas Podolski, Ricardo Quaresma ve Nani gibi isimlere yakın bir bakış atıyor ve neresinden bakarsak bakalım Türk FIFA tutkunları için güzel bir jest. Videoda görebileceğiniz gibi her oyuncunun kartları, kariyer basamakları, bugüne kadarki başarıları oyun içi görüntüleri ve skill setleri eşliğinde sunuluyor.

Bu arada bu videonun bize ilk ulaşan versiyonunda Mario Gomez’in oyuncu kartında Fenerbahçe logosu bulunmaktaydı, fark edip düzeltmişler. 🙂

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr