Gravity Rush 2 beklediğimizden de iyi gözüküyor!

PsVita için çıkmış en iyi oyunlardan biri olan Gravity Rush, PS4’e şık bir geçiş yapmak üzere.

Bu defa sadece PS4 için piyasaya sürülecek olan Gravity Rush 2’nin oynanış videosu ilk defa Paris Game Week’te gösterildi. Kate bu defa sadece yer çekiminin yönünü değiştirmekle kalmıyor, onu kendi istediği şekilde kullanabiliyor da. Bunların ilki alıştığımız dünya üzerindeki yer çekimi, diğeri ise Kat’i hafifleten ve daha hızlı hareket etmesini sağlayan Ay versiyonu. Bunlara bir de Jüpiter’i ekleyin ki yer çekimi tüm organlarınızı ezecek kadar yüksektir, Kate’i yavaşlatıyor ama daha sert darbeler indirebilmesini de sağlıyor.

Her yer çekimi stili için ayrı dövüş stilleri ve kombolar da mevcut, ayrıca artık Tag Battle sistemi sayesinde yanınızda savaşacak birisini “summon” edebiliyorsunuz.

Gravty Rush’ın ilk oyununu PS4’e taşıyan Gravity Rush Remastered 10 Şubat tarihinde piyasaya çıkacakken Gravity Rush 2 için bir tarih verilmedi.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr