GTA V’in 15 dakikalık vahşi yaşam belgeseli!

GTA1

GTA V, açık dünya olarak hepimizin gözdesi netice itibariyle, kaybolması çok kolay bir kere, radyoyu son ses dinlerken Los Santos sokakların da gezerken kendimizi bir anda oyunun vahşi hayatının içinde bulabiliyoruz. Birçoğumuz umursamayız bu hayvanlar nereden gelir, nasıl o tepeleri çıkarlar, niye oradalar diye. Chaney555 adlı kullanıcı bunu merak etmiş ve 6 ay boyunca bunu gözlemlemiş. Evet 6 ay. Ortaya bu 15 dakikalık belgesel çıkmış.

Bizim favori sahnemiz 5:30’da, hayvanların gerçek hayatta ki fizik kurallarıyla değilde oyunun kendi fizik kurallarıyla anlatıldığı yer. Peki ya sizin hangisi oldu?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr