Hitman ertelendi!

IO Interactive’den yapılan açıklamaya göre normalde 8 Aralık tarihinde piyasaya çıkması beklenen oyun Mart 2016’ya ertelendi.

Firmadan yapılan açıklamaya göre bu yapılan erteleme oyunun orijinalinde planlandığından çok daha fazla içerik ile piyasaya sunulmasını sağlayacak ve Hitman’in oldukça geniş bir oyun olacağı da şu açıklamadan belli oluyor; Oyunun sırf Paris bölümünün bile Hitman: Absolution’ın en geniş bölümü olan Streets of Hope’tan altı kat geniş olacağı açıklanmış durumda. Aynı zamanda potansiyel kontrat hedefleri de altı katına çıkmış durumda.

Firma erteleme kararının kolay alınmadığını ancak oyunun çok daha detaylı ve derin olarak kullanıcılara sunulacak olması ve genel anlamda daha iyi bir oyun deneyimi yaşatması adına bunun daha sağlıklı bir karar olduğunu belirtti.jpg

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Acer’dan oyuncular için yeni ürünler! https://t.co/dPu9Kym51r https://t.co/ohUSqKDzKe
HyperX üç tane 2018 Red Dot ödülü kazandı https://t.co/paoU2P8ahp https://t.co/43Ct0riLqJ

Flickr