Avalanche’nin geliştirdiği ve Square Enix’in yayımladığı Just Cause 3, bugün raflardaki yerini aldı ve bazı hataları da gün yüzüne çıktı, oyuncular ise bu durumdan pek memnun değiller!

Just Cause serisinin merakla beklenen aksiyon dolu yeni oyunu Just Cause 3 bugün çıktı ve oyuncular hemen oyunun akıcı aksiyonuna kendilerini bıraktılar. Fakat oyuncular daha hevesini alamadan grafiksel ve performans odaklı birçok hatayla karşılaştı.

Özellikle PC sürümündeki hatalar oyunu oynanmaz hale getiriyor. AMD kullanıcıların bildirdiği problemlerden haberdar olan Avalanche ve AMD sorun için çalışmalara başladı. Nvidia ise sorun için bir kılavuz hazırladı. En belirgin hatalar ise bazı bölgelere gelindiğinde grafiklerin parçalar halinde olduğu ve su animasyonların tamamen kaybolduğu.

jc3bugs

jc3bugss

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

@Ghostshoot Enes "The Last Headbanger" Özdemir.
“GİST” için indirimli bilet fırsatı! https://t.co/RITvfMhvlz https://t.co/52SqTCMRzy

Flickr