Şimdi durun bir düşünün,THQ kapandığından bari kaç tane Warhammer ve Warhammer 40K oyunu gördünüz? Evet basit bir hesaplama ile aynı dönemde piyasaya çıkan MOBA oyunlarından fazla! Games Workshop o zamandan beri oyunun yapım haklarını isteyen her firmaya bol keseden dağıtmakla meşgul, neyse ki şimdiye kadar serinin adını kötüye çıkartacak derecede kötü bir yapımla karşılaşmadık.

Warhammer 40K: Eternal Crusade, WH40K lisansına sahip ilk MMOFPS oyun olma özelliğine sahip. Bu büyük savaşlara eşlik edecek Space Marines, Chaos Space Marines, Ork ve Eldar sınıflarını ve çok daha fazlasını da seçebileceğiz elbette.

PS4, PC ve Xbox One platformlarından Alfa sürecine katılmak istiyorsanız buradan bir founder pack satın almanız gerekiyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr