Lara Croft GO artık daha zor!

Lara Croft GO için yılın en iyi mobil oyunlarından diyebiliriz.

Yalnız genel olarak oyunla ilgili yeterince zorlayıcı olmadığına dair eleştiriler yapılıyor. Örneğin puzzle çözümlerinin kolaya kaçtığı, dolayısıyla oyuncuda tatminsizliğe sebep olduğu yönünde konuşuluyor. Bu eleştirilere dahil olanlardan biri de Destructoid’ten Zack Furniss.

En azındanSquare Enix Montreal eleştirileri göz ardı etmiyor denebilir. Çünkü oyunculara bedava olarak sunulan The Shard of Life içeriği ile birlikte eskisinden daha çok zorlanacağınız 26 yeni bölüm geliyor.Bu noktada oyunun sevilen ana oyunun aksine bilgisayar ve konsol başında oynamaya alıştığımız Tomb Raider oyunlarında bulunan puzzle’ların ve zorlayıcı bölümlerin izinden gittiği söylenebilir.

Lara Croft GO için 2.99 dolar fiyat etiketi belirtilmiş durumda.. Başta zorlansanız da rahatlıkla oynayabileceğiniz düşündüğümüz bir oyun.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

6-10 Haziran 2018 tarihleri arasında CNR Holding tarafından düzenlenecek Games Week İstanbul, oyun dünyasının eğlen… https://t.co/bxbq4xNwQI
Call of Duty: Black Ops 4'e dair ilk videolar paylaşıldığına göre soralım, heyecanlı mıyız? :) https://t.co/7Bqn6VX6Kj

Flickr