LEGO Marvel Avengers, altı Marvel filmini kapsayacak!

Daha erken beklediğimiz ancak yeni yıla yetişemeyeceği açıklanan LEGO: Marvel Avengers’ın kapsamı oldukça geniş gözüküyor.

26 Ocak tarihinde piyasaya çıkacak olan oyun bizim bildiğimiz kadarıyla sadece iki Avengers filmini kapsayacaktı, Warner Bros’un en son açıklaması ise oyunculara müjde niteliğinde.

Buna göre oyun Avengers ve Avengers: Age of Ultron yanında Captain America: The First Avenger, Captain America: The Winter Soldier, Thor: The Dark World ve nihayetinde Iron Man 3’ü de bünyesinde barındıracak. Bu elbette daha fazla karakter, daha fazla mekan ve daha uzun bir macera anlamına geliyor.

İlk iki Iron Man filmi, ilk Thor filmi ve Guardians of the Galaxy dışında kadro eksiksiz sayılır artık, merakla bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr