Life is Strange’in finali için biraz daha beklememiz gerekecek.

Life is Strange dağıtmıcısı, Square Enix’in duyurduğuna göre oyunun 5. ve son bölümü 20 Ekim’de geliyor.

Bölümler arasında ki en uzun bekleyiş bu olacak ve oyun yapımcısı Dontnod’un dediğine göre bunun sebebi hayranlar için yeni güncellemeler geliyor olması.

Birçoğunuz Life is Strange’in finalini oynamaya can atıyorsunuz ve heyecanla çıkış tarihinin açıklanmasını bekliyorsunuz. Bölümün kodlamasını neredeyse bitirmek üzereyiz ve sona yaklaştık.

diyen oyun yapımcısı Luc Baghadoust şöyle devam etti;

Normalde oyunun %100 bittiğinden emin olmadan çıkış tarihi vermeyiz ancak bugün (21 Eylül) Max’in doğum günü hatırına söylemek istedik ki oyunu 20 Ekim’e yetiştirmeyi planlıyoruz. Biliyoruz ki bazılarınız için bu tarih gerçekten çok uzakta ancak Son bölümün tam olarak bittiğinden ve en önemlisi güzel bittiğinden emin olmak istiyoruz. Twitleriniz, mesajlarınız ve yorumlarınız bizi bu zorlu yapım sürecinde destekleyen öğe oldu. Hepinize ne kadar teşekkür etsek az.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr