Mad Max’te her yapacağınız modifiye aracın sesini değiştirecek!

Mad Max’in oyununun en önemli kısmı kıyamet sonrası ortamından daha çok, çılgın arabalarıdır kesinlikle. Yapımcılar da bunun farkında olduğundan araçlar üzerine gayet eğilmiş ve sağlam işler yapmışlar.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre; “Aracınıza yapacağınız her türlü modifiye ve geliştirmelerin aracın sesini değiştireceği ve bu farkın, diğer oyuncuların araçlarından da farklı olacağından kendi aracınızı sesinden tanıyabileceksiniz. Örneğin şanzımanı değiştirirseniz, motorun çıkardığı ses de duruma uygun olarak değişecek. Turbo sistemini değiştirirseniz, hava emişi veya karbüratorün sesi değişebilecek. Böylece araçların modifiyeleri ile farklı olacağı gibi, sesleri de farklı olacak.”

Şu ana kadar güzel işler yapılıyor gibi. Eylülde çıkması planlanan oyunun nasıl olduğunu bekleyip göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr