Mad Max’te her yapacağınız modifiye aracın sesini değiştirecek!

Mad Max’in oyununun en önemli kısmı kıyamet sonrası ortamından daha çok, çılgın arabalarıdır kesinlikle. Yapımcılar da bunun farkında olduğundan araçlar üzerine gayet eğilmiş ve sağlam işler yapmışlar.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre; “Aracınıza yapacağınız her türlü modifiye ve geliştirmelerin aracın sesini değiştireceği ve bu farkın, diğer oyuncuların araçlarından da farklı olacağından kendi aracınızı sesinden tanıyabileceksiniz. Örneğin şanzımanı değiştirirseniz, motorun çıkardığı ses de duruma uygun olarak değişecek. Turbo sistemini değiştirirseniz, hava emişi veya karbüratorün sesi değişebilecek. Böylece araçların modifiyeleri ile farklı olacağı gibi, sesleri de farklı olacak.”

Şu ana kadar güzel işler yapılıyor gibi. Eylülde çıkması planlanan oyunun nasıl olduğunu bekleyip göreceğiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr