Sürükleyici müziğiyle ve müthiş açılış videosuyla sizi etkileyecek yepyeni bir JRPG oyunu, Tales of Zestiria karşımızda.

Japonların yeni role-playing oyunu, 22 Ocak’ta PS3 platformunda çıkmıştı. 20 Ekim’de PS4 ve PC’ye gelecek oyun şimdiden oyuncuların ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Üstelik İngiltere satışlarında çıkar çıkmaz Top 10’a girdi ve an itibariyle sekizinci sırada bulunuyor. Açılış videosuna gelirsek, açıkçası oldukça hoşumuza gitti ve tekrar tekrar izledik. Bakalım siz de beğenecek misiniz?

Tales of Zestiria oldukça başarılı bir soundtrack’a sahip. Anime hayranlarının oldukça sevdikleri, Dark Souls II gibi yapımlarda da çalışmış olan iki besteci Motoi Sakuraba ve Go Shiina oyunun müziklerinden direkt olarak sorumlu durumda, haliyle beklentinizi yüksek tutun. Oyunun Steam fiyatı ise biraz tuzlu, 75tl.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

World of Tanks Baştan Aşağı Yenilendi https://t.co/hlS9V3aIgj https://t.co/OlzaOe0q5w
Türkiye’nin en büyük Dota 2 turnuvası Red Bull Son Şampiyon’da final zamanı https://t.co/qdhXmg5yJR https://t.co/bPcVgVI7Qx

Flickr