NBA Live 16 Kuzey Amerika’da sadece 8000 sattı

Bir zamanlar çıkar çıkmaz gözümüz kapalı aldığımız koskoca serinin geldiği hale bak. Yarım milyarlık Kuzey Amerika nüfusunda adamlar sadece 8000 adet oyun satışı yapmışlar. NBA 14 faciasının (Rezaletinin, felaketinin) ardından serinin toparlaması gerçekten çok zordu. Görünen o ki toparlayamadı da. EA artık bu seriyi yapmaya devam eder mi bilmiyorum ama sonucu hak ettikleri kesin. Yaptıkları kötü oyun karşılığını satışlarda bulmuş.

Tabi şunu eklemekte fayda var. Rakipleri 2K16 ise EA‘in oyunundan 1 milyon adet daha fazla sattı. Fazla bir şey söylemeye gerek yok herhalde.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr