Rainbow Six Siege E3 videosu yayınlandı!

Ubisoft Ghost Recon: Wildlands ile kendi adına gecenin bombasını yaptı yapmasına ancak Ubisoft’un iddalı olduğu tek Tom Clancy oyunu elbette bu değil. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, E3’de co-op oynanışa dair ipuçları vermek için Ubisoft yetkilileri tarafından oynandı.

Yayınlanan ilk video sinematik fragman olsa da daha sonra Ubisoft yetkililerinin oyunu oynamasıyla, bu yeni Rainbow Six oyununun taktiksel olarak oldukça iyi bir FPS oyunu olabileceğini gördük. Fizik motorula dikkat çeken oynanışı denemek için sabırsızlanıyorsanız 24 Eylül’de oyunun betasının başlayacağının açıklandığını belirtelim. Ayrıca oyun tam olarak çıkışını 13 Ekim’de PC, PS4 ve Xbox One için gerçekleştireceği de açıklandı. Yayınlanan sinematik videoyu ve canlı gerçekleştirilen oynanışı aşağıda görebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr