SMITE Temmuz’da Xbox One’da

Smite’ın, üçüncü kişi kamerasından oynanan MOBA oyunlarının en iyilerinden biri olarak görüldüğü kesin. Hi-rez Studios’un bu yapımında tanrıları ve tanrıçaları takımlar halinde genel MOBA oynanışa uygun olarak savaşa sokuyoruz. Yapımcı ekip free to play yapıda olan Smite’ı yavaş yavaş konsollara da monte etmek için hazır görünüyor ve bunun ilk durağı da Xbox One.

Hi-rez Studios Smite’ın Xbox One için gerçekleştirilecek olan açık betasının 8 Temuuz’da başlayacağını duyurdu. Açık Betaya kayıt olmak için oyunun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. bunun dışında üzücü olan bir nokta ise Smite’ı oynayabilmek için Xbox One Gold üyeliğine sahip olmanız gerekiyor. Ancak bunun suçlusu elbette Hi-rez değil, Microsoft’un multiplayer oynanışa sahip oyunlara karşı genel politikasının bu yönde olması.

CKCu0v2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr