Sparks ile tanışın!

Splash Damage tarafından geliştirilen ve Avrupa pazarına Nexon Europe tarafından sunulan free to play MMOFPS oyunu Dirty Bomb geleneksel FPS oynanışıyla son zamanlarda Steam’de öne çıkan yapımlardan biri. Henüz beta aşamasındaki oyun için yepyeni bir video yayınlandı bu videoda oyunun seçilebilir karakterlerinden biri olan Sparkas’ın oynanışı ve yetenekleri oyunculara sunuluyor.

Videoda da görüldüğü kadarıyla Sparks oyunun en önemli destek rollerinden biri olacak. Sparks özel aletiyle arkadaşlarını canlandırabilecek veya medikitlerini savaş alanına bırakarak yaralanmış arkadaşlarının sağlığını tekrar yükseltmelerini sağlayabilecek. Bunun yanında silah olarak ise otomatik bir pistol kullanacak. Ayrıca videoda değinilen bir başka konuda Sparks’ın nasıl daha iyi oynanabileceğine dair taktikler de verilmiş. Yayınlanan videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Açık betada olan Dirty Bomb’u Steam’den kolaylıkla indirip kurabilir ve oyunu deneyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr