Final Fantasy XIV: Heavensward Collector’s Edition içeriğine bakış

Final Fantasy XIV’ün Heavensward genişleme paketinin kullanıcılara açılmasına artık sadece saatler kaldı, peki ürünün Collector’s Edition içeriğinde durum ne, bir bakalım.

100 euro’luk fiyatla satışa sunulan bu Collector’s Edition’da basitçe Dragon Mount figürü, bir artbook, özel bir kutu tasarımı ve şimdiye kadar yayımlanan tüm videoların bir araya getirildiği “Eorzea in Motion – A Realm Revisited” adlı bir video derlemesi bulunmakta. Eh, eğer beklentiniz çok yüksek değilse fazlasıyla yeterli olacaktır.

Bunun yanında Special Edition versiyonunda bulunan Cecil Baron kaskı, Flying Griffon Mount ve Win-up Kain’e de oyun içinde sahip olacaksınız.

01see18921280_03

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr