Star Wars: Battlefront betası uzatıldı!

Star Wars: Battlefront açık betasını deneyemeyenler veya bitecek diye üzülenler için müjde, beta en az bir gün uzatıldı.

EA’den yapılan açıklamada betanın kesin bir bitiş tarihinden söz edilmiyor bir kez, ancak bir gün uzatıldığı ve 13 Ekim tarihine kadar oynanabileceği belirtilmekte. Elbette bu sadece sizin için değil, DICE’ın server kapasitesini bir gün daha test edebilmesi adına alınmış bir karar ve daha fazla uzatılması da ihtimal dahilinde.

Topluluk yöneticisi Matthew Everett, bu testlerin bazı ekstrem durumları ortaya çıkartmakta kendilerine yardımcı olduğunu, oyuncuların kick’lenmesi, bağlantısını kaybetmesi veya bazı durumsal problemlerle karşılaşması gibi sorunların oyunun çıkış tarihi olan 17 Kasım’dan önce çözüleceğini açıkladı.

Bilindiği gibi oyuncular genel anlamda SW: Battlefront deneyiminden çok memnun kalsa da DICE serverlar ile ilgili bazı problemler yaşamış (tüm platformlarda) ve Cuma günü server kapasitesini arttırmıştı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Games Week 2018 bünyesinde BAU E-Sports ile organize edilecek olan PUBG, Fortnite, CNR Games Week CS:GO Masters, St… https://t.co/dgbK44Idfv
Yeni Razer Blade Dünyanin En Küçük 15.6 inç Oyun Laptop’u https://t.co/5bJ1QDjqv5 https://t.co/SQHGn9uRKA

Flickr