Styx’e yeni E3 tanıtım videosu!

Cyanide Studio’nun yeni oyunu Styx: Shards of Darkness sessizliğini bozdu. Styx, daha detaylı ve geniş paketleri, bir çok içerik ve yeni oyun motoru Unreal Engine 4 ile göz dolduruyor. Bugün yayınlanan E3 tanıtım videosunda daha fazla detay bulabilirsiniz:

Styx, hırsızlar şehri Thoben’de bir iş üzerindeyken, gizemli bir memur olan Helledryn ile beklenmedik bir anlaşma yapar. Styx olarak göreviniz ise Büyükelçi’nin asasını çalmak. Memurun söylediğine göre bu işin karşılığı ise, bu riske değecek olan Styx’in güç kaynağı büyülü amber olacak.

Hedefinize gizlice ulaşmaya çalışırken Cüceler, Elfler gibi her ırktan yaratığın da bu asanın peşinde olduğunu göreceksiniz. Her ırkın ayrı güçleri olduğu oyunda, görevinizde başarılı olmak istiyorsanız onların güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmeniz gerekiyor. Bu görevde ise suikastçiliğiniz, amber güçleriniz, yetenekleriniz, ekipmanlarınız ve üreteceğiniz etkenler de size yardımcı olacak!

Styx: Shards of Darkness, bu ay Los Angeles’da düzenlenecek olan E3 konferansında tanıtılacak.
styx-shards-of-darkness-db62ec96e702f07f6425b-1456248911-9783360-screenshot-original

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr