Geçtiğimiz sene kickstarter üzerinden rekor sürede hedeflediği finansal desteği sağlayan SuperHot’ın yeni oynanış videosu yayınlandı.

Oyunumuz şu an browser üzerinden deneme sürümünü oynayabileceğiniz klasik bir fps aslında. Farklı olan ise sanat yönetimi. Oyunun ana mekanlarına detayları ancak seçebildiğiniz bir beyaz renk, düşmanlarımıza ise Ruby kırmızısı bir renk hakim ve Max Payne benzeri kontrolleri Mirror’s Edge benzeri bir oynanış ve sanat yönetimi ile birleştirerek ilerlemeye çalışıyoruz.

Ağırlıklı olarak beyaz ve kırmızı renklerin hakim olduğu oyun hem görsel, hem de oynanış açısından geliştirilmeye devam ediliyor ve yapımcı gerçek zamanda oynanabilecek bir mod’un da geliştirme kapsamında olduğunu açıkladı. Yavaşlatma diye bir şey olmadığında ne kadar hayatta kalabileceğimiz soru işareti elbette, bu da oyunun mekaniklerine uyum sağlayıp daha fazla zorluk, daha fazla mücadele bekleyen oyuncular için ideal.

Oyunun browser versiyonu Firefox, Opera ve IE altında çalışıyor. Unity Web Player plugin’ini desteklemediği için şu anda Chrome’da oynamanız mümkün değil, mutlaka deneyin diyoruz.
http://superhotgame.com/play-prototype/

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Mobile, günlük aktif 10 milyon kullanıcıyı geçti! https://t.co/nU33tgtLe1 https://t.co/KCKcnDhXcu
Yeni Shooter ROCKSHOT duyuruldu! https://t.co/azcanYEOvB https://t.co/M0ItJAS2V5

Flickr