Takımları için kazanıp, ülkeleri için savaşacaklar!

Türkiye, Azerbaycan ve Orta Doğunun en iyi Point Blank takımları PBST (Point Blank 1. Sezon Turnuvası) finalinde karşı karşıya geliyor!

Ocak ayında başlayıp 3 ay süren ve 1081 takımın katıldığı PBST (Point Blank Sezon Turnuvası) 2016 1. Sezon online elemeleri sona erdi ; büyük final geldi çattı. 10 Nisan 2016 Pazar günü Kadıköy’de bulunan Zocco’s Oyun Merkezinde gerçekleştirilecek sezon finalinde, en iyi 8 takım şampiyonluk için yarışıp ; binlerce liralık nakit para ödülünün yanı sıra son model Logitech G marka oyuncu ekipmanlarına sahip olacaklar. Ayrıca 28 – 29 Mayıs tarihlerinde Güney Kore’nin Seul kentinde ilk defa düzenlenecek olan PBWC (Point Blank World Challange)’de temsilcimiz olarak gitmeye ve büyük ödül olan 50.000 $ için yarışmaya hak kazanacak. Tüm maçlar canlı yayın ile Point Blank E-spor kanalından (youtube.com/pbespor) yayınlanacak ve izleyiciler binlerce lira değerinde kupon kodu ve Logitech G ürünlerine sahip olma şansı yakalayacak.

Tüm oyun severlerin merakla beklediği turnuva finalinde karşılacak takımların oyuncuları arasında Türk ve Azeri oyuncuların yanı sıra, Rus ve Orta Doğu bölgesinden oyuncularda yer alıyor. Dünya üzerinde 60’ın üstünde ülkede servis edilen Point Blank, ülkemizde de özellikle e-spor alanında oldukça fazla etkinlik gerçekleştiriyor. Bu sene başlayan ve yıl boyunca devam edecek olan turnuvalara, tüm oyun severler hiç bir ücret ödemeden katılabilir ve nakit para ödüllerine sahip olabilirler. Yıl boyunca dev sponsorluk anlaşmaları ile sürecek olan uluslararası seviyede her kitleden oyuncuya hitap eden etkinliklerden bazıları ise şu şekilde:

– PBST (Point Blank Sezon Turnuvaları)

– PBOT (Point Blank Okul Turnuvası)

– Challange Cup (Point Blank Challange Cup)

– PBST All Star (Point Blank All Star)

– PBIC Elemeleri (Point Blank International Championship)

– İl Bazlı Bireysel İnternet Kafe Etkinlikleri

Hiç bir ücret ödemenden oynanan online bilgisayar oyunu (MMOFPS) Point Blank etkinlikleri ile ilgili her türlü bilgi için facebook “facebook.com/pointblanktr” ve instagram “/tampointblank” sayfalarını ve Point Blank resmi sitesi olan “www.pointblank-tam.com” web sitesini takip edebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr