The Elder Scrolls Online’ın genişletme paketi, Orc başkentine götürüyor.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited’ın bir sonraki genişletme paketi olan Orsinium, Kasım ayında geliyor. PC oyuncuları 2 Kasımda güncellemeyi almaya başlayabilecekken Xbox One oyuncuları 17 Kasım ve bunu takiben PlayStation 4 oyuncularıda 18 Kasımda almaya başlayacaklar.

ESO üyeliği olan herkes genişletme paketine sahip olabilecek. Eğer ESO üyeliğiniz yoksa oyun içi parayla’da alabileceksiniz. 3000 crown karşılığında sahip olabileceğiniz Orsinium genişletme paketi yaklaşık olarak 13.49£’a denk geliyor. Bethesda 20 saatlik oyun içi içeriğin olduğunun sözünü veriyor. Orsiniumdan önceki genişletme paketi olan The Imperial City, bundan bir ay önce 2500 crown’a çıkmıştı.

Aşağıda Orsiniumun fragmanını izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Logitech, “2018 iF Design Awards”tan ödülleri topladı. https://t.co/i0eMK9HYfp https://t.co/Plr7dXkBVm
The Division 2: Yaklaşıyor yaklaşmakta olan... https://t.co/ZCuX1baJbg https://t.co/EizBvssnic

Flickr