Block N Load free-to-play oldu!

Gün geçmiyor ki yeni bir free to play oyunu olmasın, gün geçmiyor ki bir oyun free-to-play’in sektör üzerinde oluşturduğu baskıya dayanamasın. En son WildStar free to play kararı alarak büyük bir olay olmuştu. Şimdi isim daha free to play sistemine katılma kararı aldı.

Jagex’in yapımcılığını ve yayıncılığını üstlendiği Block N Load artık free-to-play olarak oynanabilecek. Steam üzerinden de erişebileceğiniz oyun yalnızca free-to-play ssitemine geçmekle kalmadı, yeni güncellemesi ile Vander Graaf, Kira-Chan ve Yury the Yeti isimli üç renkli karakter de oyunun bünyesine kattı. Güncelleme bunun yanında oyun ilerleyişi ve maç bulma sistemi için geliştirmelerin yanında günlük görev sistemi ve perk sistemi de oyuna eklendi. Yapımcı ekip oyunun free-to-play versiyonu için bir de video yayınladılar. Yayınlanan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

1 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Doruk 2 years ago | Cevapla
    E para verip alanların paraları noldu?

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr