The Witcher III’e kuşbakışı!

Yılın en iyi oyunlarından biri olan, bu ayki sayımızda da bolca övdüğümüz The Witcher III’ün haritaları en az art görselleri kadar iyi gözüküyor.

Her şey beklediğimiz gibi gelişti aslında, ilk olarak oyunun çıkış tarihinin Şubat’tan Mayıs ortasına alınması biraz yüzümüzü buruşturmamıza neden olduysa da oyunun her saniyesinden keyif aldık, bazılarımız halen almaya da devam ediyor. CD Projekt Red sadece iyi bir oyun nasıl yapılır değil, bu oyunun pazarlaması ve müşteri ilişkileri konusunda da ders niteliğinde okutulacak icraatlara imza attı. Haliyle oyun tüm dünya gibi ülkemizde de ciddi satış rakamlarına ulaştı.

NeoGAF kullanıcılarından EatChildren, oyunun haritaların yukarıdan nasıl gözüktüğünü merak etmiş ve ufak bir kamera modu ile aşağıda görebileceğiniz görsellere ulaşmış. Sizce de Google Earth kadar gerçek, art görseller kadar güzel gözükmüyor mu?

123

3432

23423

arjlhq7crf4ishz1uku2

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr