Castle Clash şimdi Türkçe olarak iOS’ta!

Türkiye Mobil oyun sektöründe büyük paya sahip IGG, Android pazarında uzun süredir hizmet veren Kale Savaşı ve Clash of Lords 2 oyunlarından sonra, iOS platformunda da Türk oyuncularına hizmet vermeyi hedefliyor.

Yeni eklenen Türkçe dil seçeneği ile iOS Uluslarlarası sürümde onlarca ülkenin oyuncularına karşı meydan okuyabileceksiniz.

Apple Store’da oyunu indirmek için görselde yer alan QR kodunu taratabilir veya Apple Store’da Castle Clash:Efsaneler Çağı ismiyle oyunu bulup indirmeniz mümkün.

Ayrıca açılışa özel GPay Facebook hayran sayfasında yayınlanan kod etkinliği ile harika oyun içi hediyeler kazanabilir ve başlangıcınızı hızlandırabilirsiniz!

Kod kullanımı sonucu şu hediyeler verilecektir: 200 mücevher, 30 kırık, Kahraman Kartı

GPay_IGG_IOS

Basın bülteninden derlenmiştir.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. onur 2 years ago | Cevapla
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100005380961801 Engel kaldırırsanız sevinirim artık bu facebook'umu kullanıyorum yardım ederseniz sevinirim :)

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr