Tomb Raider yazarı Crystal Dynamics’den ayrılıyor!

Tomb Raider’in yazarı Rhianna Pratchett, “yeni maceralar” için Crystal Dynamics’den ayrılıyor!

Pratchett, 2013 yılında serinin başa sarılmasında önemli rol üstlenen isimlerden biriydi ve Tomb Raider’in geliştirici firması olan Crystal Dynamics ile yollarının ayrıldığını duyurdu. Veda notunda belli belirsiz yeni macerasından bahsetti fakat bir sonraki adımda ne yapacağı hakkında bir şey söylemedi. Yani nereye gideceğini biraz daha beklemek durumundayız.

Crystal Dynamics de Tumblr hesabından kısa bir bildiri yayınladı: ”Rhianna Pratchett ve Crystal Dynamics yollarını ayırıyor ve Pratchett yeni bir maceranın peşine düşüyor. Rhianna, 2013’deki hikayesinde Lara’nın sesini bulmamıza yardımcı oldu ve Rise of The Tomb Raider ile Lara’yı günümüzdeki kahraman haline dönüştürdü. Bütün ekip, Rhianna’ya oyunlara katkıları, çabaları ve özverileri için teşekkür ediyor. Lütfen siz de Rhianna’ya yeni macerasında en iyisini dileyen bizlere katılın.”

Rhianna eski is arkadaşlarına teşekkür ederek Twitter üzerinden açıklama yaptı ve şöyle söyledi: “Tırmanma baltamı ve geyik etimi alıp Lara’ya elveda diyorum. Yeni maceralara doğru!”

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr