Varşova’da yer alan Torwar Hall’da bu yıl üçüncüsü düzenlenecek etkinlikle ilgili ilk detaylar açıklandı!

Wargaming, dünyanın en iyi World of Tanks takımlarının şampiyonluk kupasını kaldırmak için mücadele edeceği bu yılki World of Tanks Büyük Finalleri ile ilgili ilk detayları bugün paylaştı. Maçların 8-9 Nisan tarihlerinde Varşova’da yer alan Torwar Hall’da gerçekleştirileceği belirtiliyor.

Cuma günü başlayacak maçlar için etkinlik alanı saat 10’da açılıyor. İlk gün yapılan grup maçlarının ardından 9 Nisan Cumartesi günü 12’den itibaren playofflar ve final maçları düzenlenecek. Etkinlikte World of Tanks’ın e-spor yıldızları da çok özel bir şovun parçası olacak ve ilk kez bir World of Warships maçında karşı karşıya gelecekler.

Wargaming yetkilileri Torwar Hall içerisinde 28 oyun istasyonunun kurulduğunun altını çizerek gelen tüm ziyaretçilerin World of Tanks’e doyacağının sinyallerini veriyor. Aynı zamanda alanda bulunan sanal gerçeklik başlıkları sayesinde tank savaşları ilk kez 360° deneyimlenebilecek. Etkinlik katılımcıları Wargaming ve partnerlerinin dağıttığı birbirinden özel hediyeler kazanacak, profesyonel e-sporculardan Master dersleri alacak ve PlayStation®4 stantlarında 7’şerlik maçlar yapabilecekler.

18 Mart’tan itibaren açılacak kayıt sistemine http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/esport/grand-finals-vouchers/ adresinden giriş yapıp, etkinlik alanındaki masadan check-in yapanları, 5. seviye premium İngiliz ağır tankı Excelsior bekliyor. Sınırlı sayıdaki VIP biletleri alanlar ise Torwar Hall’a herkesten önce giriş yapma ve maçları ön sıralarda seyretme fırsatlarının yanı sıra premium İngiliz ağır tankı Excelsior, 8. seviye Premium ağır tank IS-3A ve organizasyon için özel tasarlanmış Grand Finals M 41 90 GF tankına sahip olacaklar.

1458224233_WGL_Infographics_GF_2016_Retrospective_TR

Büyük Finallerin resmi sponsorları Intel, Razer, PayPal ve SanDisc olarak açıklandı.

Wargaming.net Ligi 2016 Büyük Finaleri ile ilgili detaylı bilgi için twww.thegrandfinals.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr