WildStar’ın free-to-play versiyonu kapalı betaya başladı

WildStar beklenen ilgiyi aylık ödeme sisteminde bulamayınca, bedava yöntemine geçerek kazanmaya çalışıyor. Bu yönde ki en önemli adım da oyunu free-to-play’e çekerek kapalı beta süreci ile test etmek.

Eğer hali hazırda WildStar’a aylık ödeme yapıyorsanız, kapalı betaya bugünden itibaren başlayabilirsiniz. Eğer ilk kez oyuna bakacak veya aylık ödeme yapmamışsanız, beta süreci için gerekli anahtar kodunu kazanmanız, beklemeniz gerekiyor. Oyunun bu versiyonu 2015’in sonlarında piyasaya çıkmış olacak.

Ayrıca oyuna yeni içerikler de katılıyor. Bunlardan en ilgi çekeni ise “Alpha Sanctum” isimli bölüm. Ve bununla beraber yeni eşyalar, yeni açılış bölümleri ve görevleri ile birlikte yeni de bir tutorial kısmı da oyuna eklenenler arasında.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Beklenmedik bir masaüstü RPG deneyimi: WEARPG https://t.co/wKc8gFGiBN https://t.co/apxnvcZHAi
ViewSonic, iF Design ödüllü taşınabilir LED projeksiyon cihazını tanıttı https://t.co/Vz1nXA1DI7 https://t.co/s4HXtVWLu0

Flickr