Wolfteam’den 6. Yıl Sürprizi: Wolfteam All Star!

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 6. yılını ‘All Star’ projesi ile kutluyor. Proje kapsamında Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Esra-Ceyda kardeşler, Oya Aydoğan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk gibi sanat ve şov dünyasından ünlü isimleri bir araya getiren Wolfteam, oyuncularına çeşitli sürprizler sunmaya hazırlanıyor.

30 milyon kullanıcıya yaklaşarak yeni bir rekor kırmaya hazırlanan Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 6. yılına özel Wolfteam All Star projesini hayata geçiriyor. Proje kapsamında takipçileri için birbirinden ilginç ve heyecanlı sürprizler hazırlayan Wolfteam gencinden yaşlısına, aktif oyuncularından ara vermiş oyuncularına kadar herkesi oyuna, “Wolfteam Kafası”nı yaşamaya davet ediyor.

Yılın En Büyük Sürpriz Karşılaşması Wolfteam All Star’da

Wolfteam, Türkiye’nin 8 ünlü ismini All Star projesi için bir araya getirdi. Ahmet Çakar, Atilla Taş, Doğuş, Esra-Ceyda kardeşler, Oya Aydoğan, Safiye Soyman ve Faik Öztürk önümüzdeki günlerde gerçekleştirecekleri Wolfteam karşılaşması öncesi kameralar karşısında birbirlerine meydan okudu.

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Wolfteam All Star’ın büyük karşılaşması; Atilla Taş, Esra-Ceyda Kardeşler ve Oya Aydoğan’ın yer aldığı Kırmızı Takım ile Ahmet Çakar, Doğuş ve Safiye-Faik ikilisinin yer aldığı Mavi Takım’dan oluşacak.

Yılın karşılaşması için Wolfteam’in resmi Facebook sayfası üzerinden bir yarışma başlatan Wolfteam, tarafını seçip oy kullananlara hediyeler dağıtıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

3 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
  1. Mahmut 4 years ago | Cevapla
    Wolfteam den önce hileleri temizlesinler. Doğru düzgün 1 oyun oynanmıyor.
  2. isa Güneş 4 years ago | Cevapla
    Woftimde adım cadonoxxz bana hediye gönderin ne olur ateş barut silahlar

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr