Yakın gelecekten bir oyun: The Surge

Deck13’ün geliştirdiği aksiyon ve rol yapmaya dayalı bilim kurgu oyunu The Surge’ün tanıtımı yapıldı.

Yakın gelecekte geçen oyunda, gezegenimizin en karanlık döneminde CREO adlı birlikle beraber kurtuluş yolunu bulmalıyız. CREO, küresel ısınmadan etkilenen atmosferi onarmaya çalışırken bir çok olayla yüzleşiyor.

Deck13’e özel savaş mekanikleri, binlerce kombinasyon, zırh ve silah geliştirmeleri ve ilerlemeleriniz ile tam bir RPG oyun deneyimi yaşayacaksınız. Çok uçuk bir teknolojinin olmadığı bu oyunda, günümüze yakın ve bizi ilgilendiren olaylarla baş etmemiz de oyunun gerçekçiliğini destekliyor. Ayrıca size özel zırhınızı da geliştirmeniz mümkün.

Oyunun tanıtımını izlemek isterseniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

TESO: Morrowind'in piyasaya çıkmasına sadece iki hafta kaldı... Serinin son üyesinin beta izlenimlerini yazdık.… https://t.co/ae1PAgBmDw
Xbox Live Gold Haziran ayının ücretsiz oyunları açıklandı! https://t.co/D4puVO8nKS https://t.co/2Cyy08W4ew

Flickr